Maaşınızdan 407,49 TL kesinti yaparak 10.000 TL kredi çekebilirsiniz! Denizbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ın emeklilere sunduğu fırsatın detayları...

Altın beş ayın zirvesini gördü! Altın beş ayın zirvesini gördü!

Maaşınızdan 407,49 TL kesinti yaparak 10.000 TL kredi çekebilirsiniz! Sadece emekliler için sunulan bu fırsatı en kısa zamanda değerlendirin! Emekliler doğrudan kamu bankası şubelerine de başvurabilirler. Kredinin internette duyurulmasının ardından paraya ihtiyacı olan birçok emekli paketi memnuniyetle karşıladı. 

Emekliler, ihtiyaçlarını daha kolay karşılamak için bu kredilerden yararlanmak istiyor. Geri ödeme sorunu olmaması bu kredi seçeneklerinin en güzel yanı olarak sunuluyor. Düşük geri ödemeli krediye nasıl başvurulur? İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapacaksanız internet bankacılığı şifreniz gerekecektir. İnternet şifrenizi şubeden talep ederek anında alabilirsiniz.

Ardından, krediyi kullanacağınız Halkbank, Vakıfbank veya Ziraat Bankası bankalarının internet bankacılığı işlemlerini yapabilmeniz için mobil uygulamasını indirmeniz gerekecektir.

Ardından uygulamaya girmek için şifrenizi kullanın ve mevcut tüm krediler ana sayfada görüntülenecektir. Buradan size uygun krediye tıklayın ve başvurunuzu tamamlamak için uygun adımları izleyin. Ardından bildirimin gelmesini beklemeniz gerekiyor. Bankaya direkt başvursanız bile tek yapmanız gereken müşteri danışmanının hazırladığı formu doldurmak.

10 BİN TL'LİK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Kredi taksitleri maaşınızdan otomatik olarak düşülür. Bunu yapabilmek için Ziraat Bankası'ndan yıllık maaş almalısınız. Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan emeklilere bankanın uyguladığı faiz oranı aylık %1,79'dur. 3 yıl vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi olan bir müşteri bankaya aylık 407,49 TL kredi taksiti ödeyecek.