Adalet Bakanlığı, Mağdur Hizmetleri ve Adli Destek müdürlüklerinde çalışmak üzere 406 personel alımı yapacağını duyurdu.

Adalet Bakanlığı'nın 406 kişilik istihdam başvurusunun detayları araştırılıyor. Resmi Gazete'de yayınlanan 406 personel alımı şartları Adalet Bakanlığı kadro ilanlarının detayları açıklandı. Peki Adalet Bakanlığı 406 çalışanı ne zaman işe alacak? Adalet Bakanlığı tarafından kabul edilmiştir.

406 Adalet Bakanlığı görevlisi alımı Resmi Gazete'de yayımlandı. Adalet Bakanlığı 406 kişiyi ne zaman işe alacak? Peki Adalet Bakanlığı 406 kişiyi ne zaman işe alacak?

406 Adalet Bakanlığı görevlisi alımı Resmi Gazete'de yayımlandı. Adalet Bakanlığına başvurular 5-16 Aralık tarihlerinde online olarak yapılacak.

Sözlü sınav sonucunda 132 psikolog, 52 eğitimci ve 222 sosyal çalışmacı olmak üzere toplam 406 çalışanı, Adalet Bakanlığı Mağdur Hizmetleri ve Adli Destek müdürlüklerinde kadrosuna alınacak.

Açık lise sınavları online mı yoksa yüz yüze mi? Açık lise sınavları online mı yoksa yüz yüze mi?

Resmi Gazete'de yayınlanan duyuruya göre başvuru 5-16 Aralık tarihleri ​​arasında yapılacak.
https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Adalet Bakanlığı Memurları İçin Başvuru Koşulları

Adayların 2022 Kamu Hizmeti Sınavı KPSSP3 puan türünden en az 70 puan alması gerekmektedir. Veya sosyal hizmet alanında lisans derecesine ihtiyacınız var.

Sözlü sınavın yeri ve tarihi "www.adalet.gov.tr" internet sitesinde duyurulacaktır.