Borç kapatma kredisi ihtiyacı olan vatandaşlar, uygun faiz oranlarına sahip kredilerini Akbank’tan gerçekleştirebilecekler. Akbank’tan borç kapatma kredisi almak istiyorsanız bankaya bizzat müracaat yaparak 36 aya varan vade seçenekleri ile 50 bin TL’ye kadar kredi almaya hak kazanıyorsunuz.

Borç kapatma kredisi ile güncel banka borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Böylece borcunuzu tek kaleme indirerek birikim yapma şansını da elde etmiş olursunuz.

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamaya göre; borç kapatma kredisine ihtiyacı olan vatandaşların başvurmaları halinde uygun faiz oranlarıyla hızlı bir şekilde kredilerini onaylanacak. Diğer bankalara olan borcunuzu anında kapatma imkanı veren borç kapatma kredisi rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ BAŞVURUSU

Bankalara olan borçlarınızı kapatmak için başvuruda bulunmak istiyorsanız, internet ya da mobil bankacılık sistemi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Borç kapatma kredisi veya nakit ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenler ise Akbank şubelerinden başvuru yapabilirler.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartınız ve gelir belgenizle beraber bankanın Akbank şubesine gidip başvuruda bulunabilirsiniz. Banka, şartları karşılayanlara aynı gün içinde kredilerini tanımlayarak hesabınıza yatıracak.

Ayrıca emekli vatandaşların başvuru yapmaları halinde emekli maaş hesaplarını Akbank’a taşıyarak işlemi gerçekleştirmeleri mümkün. Akbank borç kapatma kredisine 36 aya varan vade seçenekleri ve 3 ay ertelemeli bir şekilde ulaşmanız için yapmanız gereken bankanın şartlarını karşılamak ve başvuruda bulunmak.