AÖF sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Güz yarıyılı AÖF sınavları ne zaman yapılacak? (AÖF Sınav Takvimi 2022)... İşte detaylar...

AÖF sınav yerleri için başvurular devam ediyor. Anadolu Üniversitesi tarafından uygulanan AÖF güz yarıyılı sınavları, Aralık ayı başından itibaren Açık öğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merakla bekleniyor. 10-11 Aralık'ta yapılacak sınavların giriş belgeleri ve sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri 2022-23 güz yarıyılı ara sınavları öncesi sınav giriş yerlerinin duyurulmasını bekliyor. Peki AÖF sınav merkezi açıklandı mı, ne zaman olacak?

AÖF SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

2022-2023 AÖF sınav tarihleri, yayınlanan akademik takvimle birlikte açıklandı. Takvime göre güz yarıyılı ara sınavları 10-11 Aralık 2022 tarihlerinde, final sınavları ise 21-22 Ocak 2023 tarihlerinde yapılacaktır.

Altın beş ayın zirvesini gördü! Altın beş ayın zirvesini gördü!

AÖF SINAV YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi, AÖF sınavına giriş yerini henüz açıklamadı.

AÖF sınavına giriş belgeleri anadolu.edu.tr adresinden talep edilebilir. Öğrenciler e-Devlet giriş seçeneği veya öğrenci şifresi ile sisteme giriş yaparak sınava giren okulları sorgulayabilirler.

AÖF SINAV YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN?

Ara sınavlar 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde, final sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılacaktır.

Yaz okulu sınavları da 19 Ağustos 2023 tarihinde yapılacaktır.