Kredi notu düşük olan vatandaşlara müjde, Fibabanka kredi notu 1100 ve altında olan vatandaşların kredi alabilmesi için kampanya başlattı. 24 ay vade ile 10 bin TL’lik kredi alabilmek Fibabanka ile artık mümkün. Ayrıca kredi taksitlerini düzenli bir şekilde ödeyerek, kredi notunuzu yükseltme şansınız da var. Buna ek olarak ileri zamanlarda ihtiyaç duyduğunuz daha yüksek kredi miktarları için kredi kullanabileceksiniz.

Bankalar tarafından yapılan araştırma sonucu kredi notu düşük olan vatandaşlara Fibabanka tarafından anında onaylı, şartsız ve belgesiz kredi verilecek. Krediye ihtiyacınız varsa ve kredi notunuz düşükse Fibabanka’ya kredi için başvuru yapabilirsiniz.

FİBABANKA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Gerekli şartları sağlayanlar kredilerini hemen alabilecekler. Hemen internet, SMS ya da şubelere giderek başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuz düşük dahi olsa kredi alabileceksiniz. Başvuru yapmak için en yakın Fibabanka şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz. SMS ya da internet üzerinden yapacağınız başvurularda olumsuz bir sonuç alabilirsiniz. Kredi notu düşük olan kişilerin belgelerini banka şubesine teslim etmeleri ve bir kefil götürmeleri gerekiyor.

Fibabanka 10 bin TL’lik krediyi alabilmeniz için kefil şartını zorunlu tutuyor. Bu şartı sağladığınız takdirde aynı gün içinde kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca kefilin ve başvuru sahiplerinin en az 3 aylık sigorta primlerinin de yatmış olması gerekiyor. İşinize yeni başladıysanız bu krediden yararlanma imkanınız maalesef yok. Bankadan kredi aldıktan sonra düzenli bir şekilde taksitlerinizi öderseniz kredi notunuzu yükseltme imkanınız var. Son olarak size kefil olan kişinin de kredi notunun yüksek olması gerektiği şartını unutmayın.