Emekli maaşı alan vatandaşlar 21 Kasım itibari ile ödemelerini bankalardan alabilecekler. Emekli maaş hesabınız sayesinde başvuruda bulunmanız durumunda uygun faiz oranlarına sahip nakit ödemeleri bankalar tarafından yapılacak.

Konuya ilişkin emekli maaşlarınızı Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Yaklaşık 50 bin TL’lik bir ödemeye sahip olmak için gereken şartlar oldukça basitleştirilmiş. Üç gün içinde başvurmanız halinde düşük faiz oranıyla 50 bin TL’lik ödemeye sahip olabilirsiniz.

50 BİN TL’LİK KREDİYE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Belirtilen kamu bankalarından kredi desteği almak isteyen vatandaşların öncelikle bu bankanın müşterisi veya maaş hesabının bulunması gerekiyor. Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank, emekli maaşının bulunduğu müşterilerine uygun ve düşük faiz imkanıyla 50 bin TL’lik kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Krediyi almaya hak kazandığınız takdirde aynı gün içinde nakit olarak kredinizi kullanabileceksiniz. Başvuru yapmak için mobil, internet bankacılığı veya şubeye gitmeniz yeterli. Masrafsız ve gelir belgesine ihtiyaç duymadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.