Bankamatik kartı kullananlar 5 gün içinde başvuru yaptıkları takdirde 25 bin TL’ye kadar nakit bir şekilde ödeme alabilecekler.

Yapı Kredi Bankası, yaptığı duyuru ile birçok vatandaşa ilaç gibi gelecek bir kampanya başlattı. Yapılan açıklamaya göre; Yapı Kredi bankamatik kartı kullanan banka müşterileri, beş gün içinde kampanyaya katılırlarsa 25 bin TL’lik ihtiyaç kredisini nakit bir şekilde alabilecekler.

Yapı Kredi Bankası yaptığı bu duyurunun detaylarını paylaşmaya devam ediyor. Vatandaşların nakit sıkıntılarını gidermek amacıyla yapılan bu kampanya ile nakit olarak ödemesi yapılan bu işlemi 3 ay ertelemeli taksit fırsatıyla kullanabilirsiniz. Ancak gecikmeden başvurunuzu tamamlayarak 25 bin TL’ye sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre; sosyal medya hesaplarından halka duyurulan bu kampanyaya oldukça yoğun bir ilgi var. Başvurunuzu 5 gün içinde yapmanız halinde nakit 25 bin TL’lik ödemeyi 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kış aylarına hazırlık sürecinde, ihtiyacınız olan nakit sıkışıklığını bu fırsat sayesinde karşılayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için ise Yapı Kredi Bankasının telefon uygulaması üzerinden, internet bankacılığından ya da şubeye giderek kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.