Kampanyadan yararlanabilmek için sürekli kullandığınız bankamatik kartınızın olması gerekiyor. Bankamatik kartı kullanıp acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların nakit ihtiyaçlarını gidermek amacıyla başlatılan bu kampanyada faiz oranları düşük krediler mevcut. Uygun faiz oranlarına sahip bu kredi kampanyalarına katılan vatandaşlar istedikleri zaman kredi kullanabilirler.

AKBANK UYGUN FAİZ ORANI KREDİSİ

Bankamatik kartı kullanan bütün vatandaşlara düşük faiz oranıyla Akbank müşterisi olan ve bankanın şartlarını karşılayanlara kredi desteği verileceği duyuruldu. Özellikle bankanın müşterisi olmanız süreci hızlandıran bir durum. Akbank’ın telefon uygulaması olan Akbank Direkt’ten ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlara aynı gün içinde nakit kredi ödemesi verilecek. Akbank bankamatik kartı kullanan banka müşterilerine de SMS yoluyla kredi vereceği haberini açıkladı.

İhtiyaç kredisi başvurunuzu SMS ile de gerçekleştirebileceğiniz gibi Akbank şubelerinde de yapabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen müşterilerin KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bankanın SMS numarası olan 4425’e mesaj göndermeleri gerekiyor.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ

Denizbank’a kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlara düşük faizli kredi desteği verileceği Denizbank resmi kanallarından yapılan açıklamayla duyuruldu.  Denizbank’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, SMS yoluyla kredi başvurusunda bulunan kişilerin onay almaları halinde şubeye gitmeye gerek kalmayacakları açıklandı. Şubeye gitmeden Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden de onaylanan kredi miktarı müşterilerin hesaplarına yatırılacak.

Başvuruda bulunacak kişilerin bilhassa ay sonuna kadar yapacakları bütün işlemlerin diğer bankalara göre daha az faizli oranlarında olacağı kullanacakları krediyi de içeriyor. Denizbank SMS aracılığıyla ihtiyaç kredisine başvurmak isteyen vatandaşlara kolaylık tanıyor. Cep telefonunuzun SMS kısmından düşük faizli krediye sahip olmak için KREDİM yazıp boşluk TC kimlik numaranızdan sonra da boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazıp, 3280’e SMS ile göndermeniz yeterli olacak.