260 bin TL'ye Duster alabilirsiniz! Dacia ÖTV'den muaf fiyat listesini gören vatandaşlar şaşırdı. Sıfır araç almak Türkiye'de zaman geçtikçe giderek güçleşiyor. Gün geçtikçe araba fiyatları artış gösteriyor. Vatandaşların yeni araba alması giderek zorlaşıyor. Bu duruma yardımcı olmak için devlet desteği var.

Dacia modelleri ÖTV'den muaftır. Devlet desteği Dacia model araba sahibi olmayı mümkün kılıyor. Gümrüksüz fiyatlarla araba satın almak istiyorsanız, bu promosyonun koşullarını karşılıyorsanız aracı satın almaya hak kazanırsınız.

DUSTER MODEL FİYATI NE KADAR?

Duster modellerinin fiyatları şu şekildedir: Bu SUV modelinin en düşük paketi yani 1 litre deplasmanlı otomobilin güncel fiyatları 263.000 TL ile 270.000 TL arasında değişiyor.

En pahalı paket ise 377.000 TL'den 380.000 TL'ye çıkan 1.5 litrelik motora sahip 4×4 Comfort.

Kampanya, Dacia otomotiv markasının daha kolay araç satın almasına ve otomotiv pazarında rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olmuştur. Bu araç modelleri oldukça popüler modeller olduğu için satışların patlama yapması olasıdır. Bu aracı satın almayı düşünüyorsanız, sabırlı olmanızı öneririz.