Emekli promosyon kampanya süresinin yıl sonuna kadar uzatılması Denizbank’ın yeni emekli promosyon kampanyasını güncellemesine neden oldu. Bağ-Kur ve SSK’lı emekliler en yüksek emekli promosyonu veren bankaları titizlikle inceliyorlar, Kasım ayında Denizbank’ın 5 bin TL’ye varan yeni emekli promosyon kampanyasının detayları şöyle…

Ek gelir elde etme imkanı veren promosyon, emeklilerin gündeminden düşmüyor. Denizbank yıl sonuna kadar uzatılan emekli promosyon kampanyasını güncelledi. Emekli maaşlarını taşıyacak emeklilere ne kadar promosyon verilecek? Denizbank’tan promosyon nasıl alınır?

DENİZBANK YENİ EMEKLİ PROMOSYON PAKETİ

Emekliler, 3 yıl boyunca Denizbank’tan emekli maaşlarını alacakları sözünü verirlerse 5 bin TL’ye kadar promosyon alabilecekler.

Emekli maaşınız baz alınarak promosyon ödemesi yapılacak:

3 bin 500 TL altında maaşa 3 bin TL,

3 bin 500 TL - 7 bin 500 TL maaşı olana 3 bin 500 TL,

7 bin 500 TL - 10 bin TL  maaşı olana 4 bin 500 TL,

10 bin TL ve üzeri maaşı olanlara tam 5 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Denizbank emekliler için şubeye gitme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor. Mobil Bankacılık uygulamasını kullanarak ya da e-devlet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. 5 bin TL’ye varan emekli promosyonlarından yararlanmak için ayrıca bankaya 0850 222 0 800 iletişim numarasından da ulaşarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Unutmayın 3 sene boyunca aynı bankadan emekli maaşı almanız ve 1 adet otomatik fatura talimatı karşılığında Denizbank emekli promosyon kampanyasından yararlanabilirsiniz. Daha önceki tarihlerde emekli maaşınızı Denizbank’a taşıdıysanız bu kampanyadan yararlanamazsınız. Çünkü kampanya 01.11.2022 -31.12.2023 arası emekli maaşını Denizbank'a taşıyanlar için geçerlidir.