Devlet Bankaları Saat Kaçta Açılıyor

Kamu bankaları saat kaçta açılıyor.

EKONOMİ 20.04.2020, 19:17 Gökhan A.
Devlet Bankaları Saat Kaçta Açılıyor

HALKBANK AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

Halkbank, koronavirüs sebebi ile vatandaşların ve müşterilerinin sağlığını ön planda tutarak bankacılık işlemlerini şubelere gitmeden, Bank24'ler, Halkbank Dialog kanallarından, mobil ve internet şubesinden  7/24 kolaylıkla gerçekleştirebileceğini açıkladı. Halkbank mobilden  ve İnternet şubesi gerçekleştirilen havale ve EFT işlemlerini ücretsiz hale getiren banka, Bank24'lerden kartla ve Halkbank mobil karekodla günlük 5.000 liraya kadar para çekebilme imkanı sağladı. Halkbank, koronavirüs  nedeni ile 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir.

VAKIFBANK AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

VakıfBank, koronavirüs önlemleri kapsamında hem çalışanlarına hem de  müşterilerine yönelik birtakım tedbirler yürürlüğe koydu. Banka şubeleri 09.00-17.00 saatlerinde açık, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan tedbirlere uygun olarak çalışmaya devam edecek. İnternet bankacılığı, mobil asistan, ATM, mobil ve çağrı merkezi kanallarından yapılacak havale ve EFT işlemlerini 21 Nisan'a kadar ücretsiz hale getirdi. Nakdi ihtiyaçlar için ATM'lerden günlük 5.000 liraya kadar ücretsiz para çekebilme imkanı sağlayan banka, ATM'ler üzerinden kartsız para yatırma işlemlerini adet ve tutar sınırı olmaksızın ücretsiz yaptı. VakıfBank, kişilerin birbiriyle olan temasını ve şubelerdeki yoğunluğu da asgari düzeyde tutmak adına, gerekli aksiyonları hayata geçirdi.

ZİRAAT AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

Ziraat Bankası, vatandaşların, çalışanlarının ve müşterilerin sağlığını ön planda tutarak dijital teknoloji kanalları kullanmalarını tavsiye etti. İnternet, ATM, mobil bankacılık kanalları ve müşteri iletişim merkezleri üzerinden havale ve EFT işlemlerini belirli süreliğine ücretsiz hale getiren banka, 2.000 tl olan günlük minimum para çekme limitini de 5 bin liraya çıkardı. Ziraat Bankası, şubelerinden 09.00-17.00 saatleri arasında müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam edecek.

Yorumlar (0)