En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın? En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Günümüzde birçok insan tarafından kullanılan kredi kartları birçok avantaj sunmaktadır. Temel olarak verilen bakiye doğrultusunda nakit para yerine kullanılan kartların borçlarını verilen sürede ödemek gerekiyor. Ülkemizde kullanılan kredi kartı sayısı yaklaşık 60 bine ulaşmıştır. İnsanların kredi kartı kullanımlarının artması ile bankalar daha avantajlı kartlarla kampanya yapmaya başlamıştır. Ziraat bankası, Garanti bankası, İş bankası gibi tüm bankaların kredi kartlarını alabiliyorsunuz.

EKONOMİ 15.05.2020, 13:34
En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın? En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Avantajlı Ziraat Kredi Kartları

Ziraat bankası bugün insanların banka hesapları ve kredi kartı almak için en çok başvuru yaptığı bankalar arasında yer alıyor. Ziraat bankasından kredi kartı almak için online başvuru yapabilir ya da şubelere giderek kredi kartı almak için başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartları tip olmamakla birlikte avantajlar sunan kredi kartları da vardır. En iyi kredi kartı hangisidir konusunda kredi kartı almadan önce tüm bankaların avantajları kartlarını değerlendirebilirsiniz.

Ziraat bankasının kredi kartının avantajları arasında ATM sayısının fazla olması yer alıyor. Ziraat bankasının 7.064 ATM’si vardır. Kartların yıllık ücretleri ise birçok bankaya göre daha düşüktür. Ziraat bankasından alabileceğiniz gold kartları ve platinum kartlar vardır. Gold kartların yıllık ücreti 59 TL’dir. Kartların kampanyaları arasında taksit seçenekleri de yer alıyor. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanı olması önemlidir. Ziraat kartları giyim ve aksesuar alışverişinde de taksit yapmanıza olanak tanıyor.

İş Bankası Kredi Kartları

En iyi kredi kartı hangisi sorusuna yanıt ararken bankaların sunduğu kampanyaları değerlendirmeniz önemlidir. İş bankası çeşitli kampanyaları ile kredi kartı sahibi olmanıza imkân tanıyor. Aynı zamanda gelişmiş mobil bankacılığı ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. İş bankasının kredi kartlarında borcunuzu erteleme şansınız vardır. Ekstresi kesilen kart borcunuzu 3 aya kadar erteleyebiliyorsunuz. Kredi kartlarınız ile yaptığınız alışveriş de size Maxi puanlar kazandırıyor. Maxi puanlarınızı tüm alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

İş bankasının sunduğu avantajlar arasında da ATM sayısının fazla olması yer alıyor. Kredi kartı başvurusunu online yapabilir ya da şubelerden kart talebinde bulunabilirsiniz. Kart başvurusu yapmanız ardından kredi kartınız evinize gönderilmektedir. Kredi kartlarınızı kullanırken yapacağınız ödemelere göre maxi puan kazanabilirsiniz. Yeni kampanyalar arasında yer alan temassız kampanyası 50 TL’ye varan Maxi puan kazandırmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartları

Kredi kartı kullanmak istiyorsanız bankaların sundukları farklı kampanyaları değerlendirebilirsiniz. Garanti bankası da çeşitli kredi kartı alternatifleri sunmaktadır. Online başvuru yapabilir ya da birçok yerde bulabileceğiniz Garanti şubelerinde giderek kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Garanti bankasının 25 milyondan fazla müşterisi vardır ve Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan biridir. Kredi kartlarına özek her ay kampanyalar sunan Garanti bankasının 300’den fazla kampanyasını bulabilirsiniz.

Taksit seçenekleri sunan kredi kartları arasında Garanti bankasının kredi kartları da yer alıyor. Dilerseniz ödemelerini taksitler halinde yapabiliyor ya da borcunuzu erteleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Garanti bankası kredi kartlarının diğer avantajı ise ücretsiz nakit avans vermesidir. Nakit para çekebileceğiniz kredi kartlarına nakit avans bedeli ödemiyorsunuz. Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapanlara özel bonus da vermektedir.

Birçok bankanın sunduğu kredi kartı fırsatları arasında aidatsız kartlar da vardır. Kredi kartı kullanımın artması ile bankalar limitleri düşük kartlara da yer vermeye başlamıştır. Sadece 500 TL limitli kredi kartları için de başvuru yapabiliyorsunuz. Asgari ödemelerinizi ise dilerseniz erteleyebiliyorsunuz. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce en iyi kartı almak için tüm bankaları inceleyebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)