Halkbank 10 bin TL İhtiyaç Kredisi

Hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan müşterilerin yararlandığı kampanya açıklaması

EKONOMİ 22.04.2020, 13:17 Gökhan A.
Halkbank 10 bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi. Halkbankasın'dan müşterilerini sevindiren açıklama: Koronvirüs nedeniyle hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” önlemleri kapsamında; hane halkı aylık geliri 5.000 TL’nin altında olan vatandaşlarımızın ve müşterilerimizin sağlık, kira, gıda, fatura ödemeleri (elektrik, su, doğalgaz vb.) gibi temel ihtiyaçlarının finansmanını sağlamak amacıyla, aylık %0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 aya varan vade seçenekleriyle 10.000 TL'ye kadar Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi hizmete sunulmuştur. Tutar ve Ödeme Koşulları Dilerseniz; 10.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %0,49 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

 Kredi ödemelerinizi; 6 ay ödemesiz olarak yapabilirsiniz.
 

10 bin TL İhtiyaç Destek Kredisi Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı
Toplam Vade
Ödemesiz Dönem
Aylık Faiz Oranı
Taksit Tutarı (Sonraki 30 ay boyunca)
10.000TL
36 Ay
6 Ay
% 0,49
376 TL

Nasıl Faydalanabilirim?

Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi’nden hane halkı (eş ve çocuklar dahil ) aylık hane geliri kiralar dahil (kazancı) 5.000 TL ve daha az olan ücretliler, emekliler, asgari ücretliler, serbest meslek mensubu olan vatandaşlarımız ve müşterilerimiz faydalanabilecektir. Kamu bankalarının Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank sadece birinden başvuru yapılabilecektir. Aynı hane-ev içerisinde bulunan sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir.

 Kredi talebinizin değerlendirilmesi için Kredi Garanti Fonu ile kişisel verileriniz paylaşılacaktır. Başvurularınızı;

• Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Başvuru Bireysel Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
 

• Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Başvuru Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.
 

• 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak Sesli yanıt sisteminde önceliklendirilmiş işlemler menüsünde 2 numaralı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisini seçerek başvuruda bulunabilirsiniz.
 

Kamu Bankaları Onaylı Kredimi Nasıl Kullanabilirim?

Onaylanan kredinizi bankaya gitmeden Halkbank Mobil Şube, Halkbank İnternet Şubesi, ve web sitemizden anında kullanabilirsiniz. • Halkbank İnternet Şubemize giriş yaparak; Kredi  Bireysel Kredini Kullan Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz
  • Halkbank Mobil Şubemize giriş yaparak; Krediler  Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama Başvurularımà Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredinizi web sitemiz üzerinden kullanmak için tıklayınız.
  • Kredi tutarınızı; şubeye gitmeden Bank24’lerimizde yer alan Kartsız İşlem menüsündeki “Bireysel Destek Kredisi Çekme” seçeneğiyle ya da banka kartınızla Para Çekme menüsünden dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. 

Yorumlar (0)