Son dönemde bankaların emekli vatandaşa uyguladığı promosyon ve özel kredi tekliflerine bir yenisi daha eklendi. Nakit olarak 100 bin TL’ye sahip olmak isteyen emeklileri mutlu edecek haberin detayları şekilde…

Yüksek limitli nakit oranlarına ihtiyacı olan emekli vatandaşları ilgilendiren teklifler özel bankaların gündeminde. Yüksek limitli, emekli kredileri veren kamu ve özel bankaların kampanyaları başladı. Emekli maaşı alan vatandaşların emekli maaş hesapları sayesinde kredi kampanyalarından yararlanma fırsatı oldukça fazla. İhtiyaç kredisine ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarda uygulanan prosedürlere en nakit kredi kullanmak isteyen kişiler belirlenen politikalara bağlı kredidesteklerini alabilecekler. 

Yapı Kredi Bankası, emekli maaş hesabı kendi bankasında olan emekli vatandaşlara yönelik 100 Bin TL’lik nakit kredisi vereceğini açıkladı. Emekli maaş hesabınız ile başvuruda bulunarak nakit 100 Bin TL’nin sahibi olabilirsiniz. 

Başvuruda bulunmak için en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir, internet bankacılığından yanda mobil uygulamadan da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 24 ay vadeli 100 Bin TL’lik nakit kredinizi, banka onaylar onaylamaz anında alabileceksiniz. 

Acil ihtiyaçlara ilaç gibi gelen nakit kredi destekleri ödemeleri özellikle emekli maaş oranlarına göre hesaplanır. Böylece maaşınızla taksitlerinizi ödeyebilir, sıkıntı çekmezsiniz. Başvuru şartlarına uygunluğunuz varsa, 3 aya kadar erteleyebilir, 36 aya varan vadelerle kredinizi geri ödeyebilirsiniz. SMS ile cep telefonunuz üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. 

En yakın banka şubesine giderek başvuruda bulunabilir, 50 bin TL’ye kadar gelir belgesi göstermeden kredi onayını alabilirsiniz. Kredinizi aynı gün içinde kullanabilir, 5 dakika içinde ödemenizi alabilirsiniz.