Emekli maaş hesabınızı taşıyarak bankaların kasım ayı sonuna kadar destek verecekleri liste açıklandı. Kamu bankaları ve özel bankalar kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisini sizlere düşük faiz imkanlarıyla sunuyor. Ancak bu kampanyadan yalnızca emekli olanlar yararlanabilecek.

Emekli maaş hesabınızla ihtiyaç kredisine başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alarak ekonominizi rahatlatabilirsiniz. Destek kredisi verecek bankaların listesi açıklandı. Belirli şartlara tabi tutan bankalardan destek kredisi almak için yalnızca 5 dakikaya ihtiyacınız var.

Emekli maaş hesabı aracılığıyla uygun faiz oranlarına sahip krediniz için başvuruda bulunabilirsiniz. Emekli vatandaşlar kredi almak istiyorlarsa aynı gün içinde onay verilirse krediniz hesabınıza tanımlanıyor.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankalarının yanı sıra Yapı Kredi, Denizbank ve Garanti Bankası gibi özel bankalar aracılığıyla da başvuru da bulunabilirsiniz. Hem şubeye giderek hem de internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyacınız olan krediyi alabilmek için yalnızca 5 dakika ayıracaksınız. Nakit kredi kullanmak isteyen Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kullanıcıları 3 ay ertelemeli krediden de yararlanabilecekler.

Kasım ayı sonuna kadar yalnızca ihtiyaç kredisi değil borç kapatma kredisi de kullanmak isteyen banka müşterileri, düşük faiz oranlarından yararlanarak bu fırsatı değerlendirebilirler.