Enflasyon rakamlarının artışı devam ederken, emeklilerin geçinmesi gün geçtikçe zorlaşıyor. Kamu bankalarından emeklileri rahat ettirecek kampanya desteği geldi. 

Kredi seçenekleri yaşanan bu günlerde oldukça rahat bir nefes aldırıyor. Ancak özellikle özel bankaların yansıttığı faiz oranları emeklileri zor duruma düşürebiliyor. 

Kamu bankalarından gelen faizsiz kredi desteği kampanyası sayesinde emeklilerin kredi alması destekleniyor. Kısa mesaj atarak sahip olabileceğiniz 10 bin Tl’lik kredi desteği kamu bankasından geldi. Geri ödeme taksitleri oldukça makul ve avantajlı olan kredi kampanyasını sakın kaçırmayın. Krediniz çıkar çıkmaz hesabınıza yatırılacak olan nakdinizi hemen kullanabilirsiniz. 

10 BİN TL’LİK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Hayat pahalılığın arttığı ve geçimin zorlaştığı bu günlerde emeklilere ilaç gibi gelecek kredi teklifi seçeneklerine Ziraat Bankası’ndan ulaşabilirsiniz. Ziraat Bankası emeklilere rahat nefes aldıracak adımlar atmaya devam ediyor. Emeklilere faizsiz ve kefilsiz kredi imkanı sunulacağını duyurdu. Aldığınız krediyi evrak işlemleri olmadan 36 aya varan vade oranları ve üç ay ertelemeli ödeme imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. 

Faizsiz ve ertelemeli krediden yararlanmak için tek yapmanız gereken kısa mesaj aracılığı ile talepte bulunmanız olacak. Ziraat Bankası’ndan kredinizi almanız için gereken tek bir şart var. Krediye başvurmak için Ziraat Bankası’ndan emekli maaşınızı alıyor olmanız gerekiyor. Ancak başka bir bankadan emekli maaşı alıyorsanız Ziraat Bankası’na emekli aylığınızı taşıdıktan sonra da başvuru yapabilirsiniz. 

FAİZSİZ, KEFİLSİZ 10 BİN TL’LİK KREDİ ZİRAAT BANKASI’NDAN

Ziraat Bankası, dönem dönem yaptığı kredi destek paketleri ile emeklilere 10 in TL’lik kredi desteği yapıyor. Ancak Ziraat Bankası’nın kampanyaları bunlarla sınırlı değil. Bazı müşterilerine özel olarak faizsiz kredi teklifleri de bulunuyor. Düzenli olarak Ziraat Bankası müşterisi olmanız halinde faizsiz size özel kredi destek paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Emekli ve maaş hesaplarınızı Ziraat Bankası’na taşıdığınız takdirde pek çok avantajlı fırsattan yararlanabilirsiniz. Maaşınızın oranına ve geçmişte yaptığınız ödeme düzenine bağlı olarak, kredi seçenekleri ve vadesi değişkenlik gösterir.