Garanti Bankası, sadece bireysel müşterilerinin nakit ödemeden yararlanabilmeleri için hızlı bir şekilde sübvansiyonlu kredi almalarını sağlayan bu kredi kampanyalarından yararlanan tüm vatandaşlara genel kredi ve borç yapılandırma adı altında krediler sunmaktadır. . 
 sayılı Kanunla en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilecekleri bu kampanyalardan sadece bireysel müşteriler ile emekli maaşını bankaya havale ederek kredi kullanmak isteyen vatandaşlar faydalanabilmektedir. Garanti Bankası'nın bu kampanyasında vatandaşlar, Kasım-Aralık ayı sonuna kadar 100.000 TL'ye kadar kredi ödemelerini düşük faiz oranıyla ödeyebiliyor ve ilk kısım ödemesini maksimum 90 gün erteleme imkanı sunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Garanti Bankası aracılığıyla başvurusu yapmak ve kredi almak istiyorsanız şubeye gitmeden işlem yapabileceğiniz bu kampanyalar kapsamında evrensel kredi ödemenizi hızlı bir şekilde hesabınıza aktarabilirsiniz. Garanti Bankası'ndan başvuran tüm vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması halinde kredi ödemelerini başvurularını yaptıkları gün içinde banka şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirler. En yakın banka ofisi aracılığıyla başvuru gönderirseniz, yalnızca bir kimlik belgesi sağlamanız gerekir. Emekli maaşınız varsa size verilen krediler ile birlikte diğer bankalardaki borçlarınızı Garanti Bankası'na ya da emeklilik şubesine götürmeleri halinde kapatabilirsiniz.