Garanti Bankası, bankalardaki borçlarını sıfırlamak isteyen vatandaşlar için yeni bir kampanya yapacağını duyurdu. Şartsız borç kapatma ihtiyaç kredisini aynı gün vereceğini resmi internet sitesi üzerinden açıkladı.

Garanti Bankası yapmış olduğu açıklamada, yakın zamanda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak emekli ve uzun süredir aynı yerde sigortalı çalışan işçilerin kredi notu uygun olduğu takdirde hemen aynı gün içinde kredilerinin hesaplarına aktarılacağını söyledi. Ayrıca Garanti Bankası yaptığı açıklamaya bu ihtiyaç kredilerinin düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemlerini yürüteceklerinin de vurgusunu yaptı.

Garanti Bankası aracılığı ile borç kapatma kredisi uygulamasında 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verileceğini açıklayarak pek çok bankaya borcu olan vatandaşları rahatlatacak bir kampanyaya imza attı. Kredi politikalarında aranan koşulları sağlayan, emekli ve uzun süredir aynı yerde çalışanlara kredi notu göz önünde bulundurularak borç kapatma ihtiyaç kredilerinin 36 aya varan vade imkanıyla ödeme tablosu oluşturuyor. Krediniz çıkarsa aynı gün içinde hesabınıza paranız yatacak ve rahat bir nefes alabileceksiniz. Borcunuzun tek kaleme inmesi gelecek planlarınızı yaparken de maaşınızın bölünmemesi açısından oldukça avantajlı bir durumdur.

Garanti Bankası’nın borç kapatma ihtiyacına binaen hazırlamış olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasında 50 bin ila 100 bin TL nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların ayrıca kredilerini 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli bir şekilde alabilecekleri de avantajları arasında yer alıyor. Ancak 24 ay vadeli ödeme tablolarının hazırlanabilmesi için banka kredi şartlarına uygun bir profiliniz olması gerektiğini unutmayın.

Bankalara olan borçlarınızı kapatmak istiyorsanız size en yakın Garanti Bnakası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunup onay alan vatandaşlara aynı gün içinde ödemeleri gerçekleştirilecektir. Siz de 50 bin ila 100 bin arasında ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.