Ahmet Davutoğlu Kanal İstanbul Hakkında Konuştu

Ahmet Davutoğlu Kanal İstanbul Hakkında Konuştu açtı ağzını yumdu gözünü ama sadece öksürdü soğuk algınlığı geçiren Davutoğlu, Konuşmasını kesmek zorunda kaldı .

GÜNDEM 26.12.2019, 16:52 27.12.2019, 11:28
2317

Ahmet Davutoğlu Kanal İstanbul  hakkında açtı ağzını, yumdu gözünü ama sadece öksürdü. Soğuk algınlığı geçiren Davutoğlu, konuşmasını kesmek zorunda kaldı. Kanal İstanbul tartışmaları sürerken Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu açıklamalarda bulundu Kanal İstanbul projesine açık bir şekilde karşı olduğunu itiraf etti. Hal böyle iken işin aslı ne kadar enterasan türden belki de günümüzde alışa geldiğimiz türden mi desek tam bilemedik. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu karşı çıktığı Kanal İstanbul projesine daha önce Ak Parti'de görevli iken yani Başbakan iken kendisi şöyle açıklamalarda bulunmuştu. 

Haber detayında anlaşıldığı üzere Ahmet bey daha önce asrın projesi deyip desteklediği Kanal İstanbul'a şimdi ise karşı çıkıp Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a vazgeçmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Anlaşılan o ki gerek Davutoğlu gerekse İmamoğlu Kanal istanbul projesinine neden karşı çıkıyorlar, dışarıdan talimat mı alıyorlar, nedir ne değildir bilemeyiz ama video haberde görüntüsü var nasıl böyle şeyler oluyor dün Asrın projesi deyip bugün ise karşı çıkmak.

Yorumlar (0)
11°
az bulutlu