Çok sevilen diziden uzun sürecek mola

İki haftadır seyircisinden uzak kalan ve hakkındaki en son gelişmelerin yakın mercek altına alındığı Mucize Doktor’un yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağına gözler çevrilmişken kanal yönetiminden hiç hesapta olmayan adım geldi.

GÜNDEM 09.04.2020, 04:12 Gökhan A.
Çok sevilen diziden uzun sürecek mola

Mucize Doktor Dizisinden Yeni Karar Dizi severleri etkisi altında bırakan alışılagelmişin dışında hikayesi ve sağlam oyuncu kadrosuyla dizi dünyasına bambaşka bir soluk getiren Mucize Doktor’un izleyicilerini üzecek bir karar alındı. Ekran macerasındaki yerini aldığı ilk tarihten itibaren birbirinden dişli rakiplerini alt ederek reyting sıralamasında zirveye yerleşen Mucize Doktor dizisi bilindiği üzere Korona Virüsü nedeniyle çekimleri iptal edip yayın hayatına bir süreliğine ara vermişti. İki haftadır seyircisinden uzak kalan ve hakkındaki en son gelişmelerin yakın mercek altına alındığı Mucize Doktor’un yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağına gözler çevrilmişken kanal yönetiminden hiç hesapta olmayan adım geldi.

Yapımcılığında Asena Bülbüloğlu’nun yer aldığı, yönetmenliğinde Yusuf Pirhasan’ın bulunduğu ve senaristliğini ise Onur Koralp ve Pınar Bulut’un üstlendiği MF Yapım imzasıyla izleyici kitlesini ağırlayan Mucize Doktor dizisinin yeni bölümleri yayınlanmamaya devam edecek. Her geçen vaka ve ölüm sayısında gittikçe artış kaydedilen Korona Virüsü yüzünden çekimlerini durdurmak mecburiyetinde kalan Mucize Doktor bu haftadan itibaren birinci bölümden başlayarak tekrar bölümleri ile seyircisinin evine konuk olmaya devam edecek.

Yorumlar (0)