Geleceğin Özel tasarım Ayakkabı Teknolojisi Shiftwear

Telefona indireceğiniz program ile kullanmakta olduğunuz ayakkabıların esnek E-Ink HD dijital ekranının tasarımını bir tuş aracılığı ile değiştirmenizi sağlar.

GÜNDEM 12.04.2020, 21:16 12.04.2020, 22:16
Geleceğin Özel tasarım Ayakkabı Teknolojisi Shiftwear

Geleceğin Özel tasarım Ayakkabı Teknolojisi Shiftwear

Günümüzde modayı takip etmek artık bir gereksinim olmaktan çıkıp bir gereklilik halini aldı. Tabii ki yeni teknolojiler farklı imkânlar sağlamakta ve her gün teknoloji ile birlikte yeni şeyler hayatımıza girmeye devam etmektedir.

Shiftwear spor ayakkabıları, telefonunuza indireceğiniz bir program ile kullanmakta olduğunuz ayakkabıların esnek E-Ink HD dijital ekranının tasarımını bir tuş aracılığı ile değiştirmenizi sağlar.

6 Model olarak tasarlanmaktadır.

6 modeli Saf Halleri ile Şu Şekilde Gösterebiliriz;

Saf halleri diye belirttik çünkü  E-Ink HD Led ekranda istediğiniz resmi yükleyebileceksiniz.Buda size ayrıcalık sağlayacak.

L1 Modeli

 Yalnızca çevrimiçi kullanılabilir ve siz, dünyada onları ilk giyenlerden biri olabilirsiniz. Görüntülemeyi seçtiğiniz ve stilinizi istediğiniz sıklıkta değiştirme gücü üzerinde tam kontrol sağlar ve bu özellik sadece sizde olur. Buda farklı olmak için size bir şans verir.

M1 Modeli

Su geçirmez özellikte tasarlanan bu ayakkabılar 4-5 metre suya kadar dayanıklılık sağlama özelliğinide içinde bulundurmaktadır. Kirlendi mi at makineye yıka rahatlığı’da ayrı bir alternatif özellik olarak düşünülmüş.

H1 Modeli

Görüntüsünü beğendiğin fotoğrafı oynatma listene kaydet ve kısa bir süre içinde ayakkabına aktar. Ruh halinin neyi yansıtmasını istiyorsan ayakkabına yansıt. Şarj etmek mi istiyorsun yürümeye ve hareket etmeye devam et.

L2 Modeli

Ürün, kullanıcıların spor ayakkabıları ile hareket halinde iken, şarj etme teknolojisine sahip, en yeni Wifi / bluetooth bağlantısını ve kullanıcıların spor ayakkabılarıyla çeşitli şekillerde etkileşime girmelerini sağlayan bir ölçüm yapar ve jiroskop dâhil çoklu sensörler içerir ama fiyat konusunda biraz pahalı.

M2 Modeli

Harika ürünler, giyilebilir teknoloji, yenilik, donanım, moda, yaşam tarzı, havalı yaşam, müthiş teknoloji, müthiş moda, söyleyebilecek okadar çok şey varki bu konuda, yani oldukça tatlı ve kullanışlılar.

H2 Modeli

  Belki de bilmediğimiz bazı özellikler var ama gerçekten bu ayakkabıları almamız gerekecek çünkü bir çift ayakkabıda bukadar çok para harcamak bizi özel hale getirecek. Sınırlı sayıda şuan için 2000 adet üretileceği ile alakalı bilgi edinmiş olsakta, belirli bir adetten sonra tasarımların aynısını yaptırmak için 1000 dolara yakın bir ücret karşılığında özel üretimin mümkün olacağıda konuşulanlar arasında yer almakta.

Sabırsızlıkla bekleyeceğiz.

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.Yorumlarda buluşmak dileği ile.

Evde Kal Sağlıkla Kal Türkiye...

Yorumlar (0)