Kim Milyoner Olmak İster Ümmü Gülsüm

Kim Milyoner Olmak İster'de Gülsüm sempatik tavırları ve gülüşüyle izleyenleri mest etti.

GÜNDEM 13.01.2020, 10:34 13.01.2020, 12:54 Vedat
649
Kim Milyoner Olmak İster Ümmü Gülsüm

Ümmü Gülsüm adlı yarışmacı katıldığı Kim Milyoner Olmak İster programında herkesi kendisine hayran bıraktı. 27 Yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, 125 bin liralık soruya kadar geldi ve yarışmaya veda etti. Ümmü Gülsüm yarışmaya veda etsede kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı.

Çok küçük yaşlarda geçirdiği ateşli havale dolayısıyla konuşma engeli bulunan fakat duyabilen Ümmü Gülsüm, gülüşü ve pozitif tavırlarıyla izleyicilerin içini ısıttı. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ise Ümmü Gülsüm'ün cevaplarını şıkların yazılı olduğu kağıtlar aracılığıyla aldı. 

Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ümmü, yarışmada bir ilke imza attı. Ümmü gülsüm, Kenan İmirzalıoğlu'nun sorduğu sorulara kendisi için hazırlanan yazı tahtası ile cevap verdi. Ümmü Gülsüm arkadaşlarıyla da kendi aralarında geliştirdikleri konuşma diliyle ve yazışarak iletişim kuruyor.

Çok sayıda kullanıcı Twitter hesabından düşüncelerini dile getirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Betül Sayan Kaya: Başarıya giden yolda engel diye bir şey yoktur. Tebrikler Gülsüm. Her zaman, hepinizin yanınızdayız.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zehra Zümrüt Selçuk'ta "Ümmügülsüm bugün bize bir kere daha gösterdi ki #HayallerEngelsizdir." paylaşımını yaptı.

Atv de şu an; işitebilen ama konuşamayan bir yarışmacı var, adı Gülsüm. Onu seyretmek mutlu etti. Her cevaptan sonra gözlerinin içinin gülmesi ise muazzam. Nice Gülsüm’lere

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir sürpriz yaparak görüntülü arama yaptı Ümmü Gülsüm ile görüştü bu aramdan ötürü çok sevindi mest oldu. Kim Milyoner Olmak İster'e Ümmü Gülsüm damga vurdu. ATV ekranlarında yıllardır devam eden Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu programa bu hafta katılan yarışmacılarının içinde öyle biri vardıki izleyen herkesi hatta izlemeyen daha sonra sosyal medya aracılığı tanıyan herkesi kendine hayran bııraktı. Ümmü Gülüm Genç 27 yaşında herkesin dikkatini üzerine çekti.

Yorumlar (0)
11°
az bulutlu