Btc Türk Nedir? BTCTürk Alım Satım Yapmak İçin Güvenilir Yer Midir?

Btc Türk 2013 tarihinde Krem Tibuk tarafından hizmete sunulmuş olan, Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir kripto para alım satım sistemidir. Türkiye’nin en eski kripto para alım satım borsasıdır. Türkiye ve internet dünyasının en köklü kaliteli hizmetler sunduğu ve en çok tercih edildiği kripto para borsasıdır.

KRİPTO PARA 05.05.2020, 14:30 05.05.2020, 14:39
Btc Türk Nedir? BTCTürk Alım Satım Yapmak İçin Güvenilir Yer Midir?

Btc Türk Güvenilir Mi?


Sunduğu hizmetlerden dolayı Btc Türk kripto para borsasının güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Diğer borsalar da olduğu gibi Btc Türk borsasında da paralarınızı çevrimdışı cüzdanlar da muhafaza edebiliyorsunuz. Sistem tarafından oluşturulan bilgiler sayesinde, çevrimdışı cüzdanlar level 2 günlük ve çok imzalı oranına sahip olan cüzdanlarda saklanmaktadır.

Btc Türk Yasal Mı?


Gözde bir kripto para borsası olan Btc Türk, ülkemizde yasal olarak hizmet sunmaktadır. Btc Türk sistemi Ticaret A.Ş ve Eliptik yazılım bünyesinde yer almaktadır. Btc Türk yerli bir kripto para borsasıdır.

Btc Türk Kayıt


Btc Türk sisteminden faydalanmak için öncelikle ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. Sayfaya girdikten sonra sağ köşede yazan ”Hesap Oluştur” sekmesine basarak kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz ’in tamamlanması için isim ve soy ismi dikkatlice girmeniz gerekmektedir. E mail adresinizi de doğru girmeye özen gösterin. Daha sonrasında şifrenizi oluşturun. Şifreniz en az 1 büyük harf, 1 küçük harf ve 1 sayıdan oluşmalıdır.

Btc Türk Hesap Silme


Hesap silme işlemi oldukça basittir. İki seçenek vardır. Müşteri hizmetlerini arayarak hesap silme hakkında bilgi alabilir ya da destek@btcturk.com üzerinden destek mesajı yollanarak yetkili kişilerden yardım alabiliriz.

Btc Türk Kullanımı


Sistem üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabiliriz. Böylelikle Btc Türk ile ilgili her şeyi öğrenebiliriz.

Btc Türk Şifremi Unuttum


Hesaba giriş kısmında ”Şifremi Unuttum” sekmesine tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında e mail adresinizi kutucuğa yazmalısınız. E mail adresinize gelen şifre yenileme bağlantısına tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Btc Türk Mail Değiştirme


Kullanıcı bilgilerinizi, adres bilgilerinizi, kimlik fotokopisi, dilekçe örneği, kimlik ve 1 adet selfie resminizi destek hizmetlerine göndermeniz gerekmektedir.

Btc’nin Sahibi Kimdir?


2008 yılında bir ekibin yayınladığı doküman ile hayata geçmiştir ve sahibi merkezi yoktur, aracı olmayan bir para birimidir. Herhangi bir kuruma ya da kuruluşa bağlı değildir. Bayileri veyatta temsilciliği bulunmamaktadır. Herkesin erişimine açıktır, isteyen herkes kısıtlama ya da engelleme olmadan katılabilir, cüzdandan da cüzdana herhangi bir aracı olmadan transfer yapılabilmektedir.

Btcturk.com İnternet Sitesi Ve Btc Türk Mobil Uygulamasından Gerçekleştirilecek İşlemlere ilişkin İşleyiş Şart ve Koşulları
Kullanıcılar alım satım işinde kar edebilecekleri gibi zarara da uğrayabilmektedirler. Bu sebepten dolayı kullanıcılar, işlem yapmadan önce düşünüp karar vermelidirler. Kriptopara’yla ilgili riskleri araştırıp, bu riskleri dikkate alarak işlemlerini gerçekleştirmelidirler.

Kriptopara alım satım işlerinde karar verirken tamamen serbest olmalıdırlar, ani fiyat değişimleriyle doğabilecek fiyat farkından veya dolaylı kar ve zarardan tamamen kullanıcılar sorumlu olmaktadır.

Kullanıcının Btc Türk kanalı yoluyla ilettiği alım satım işlemleri şirket tarafından yapılmaktadır. Eğer emir gerçekleşmemişse, alım satım iptal olabilmektedir. Fakat gerçekleşmişse maalesef iptal edilemez.

Eğer şirket kullanıcının anormal faaliyet gösterdiğini veya hatalı fiyatlandırma stratejisi uyguladığını ya da kötü niyetli hareket ettiğini tespit ederse kullanıcının hesabını tamamen kapatma hakkına sahip olmaktadır.

Gösterge niteliğindeki fiyat ile kullanıcı işlemlerinin gerçekleştiği fiyat arasında, kullanıcının aleyhine farkların oluşması riski bulunmaktadır.

Yorumlar (0)