Kadir Has Universitesi'nden kripto paralara giriş dersi. Online!

Kadir Has Üniversitesi'ndeki kripto paralara giriş dersi özel konuğuyla herkese açık gerçekleşecek.

KRİPTO PARA 09.04.2020, 23:20 12.04.2020, 16:37 Gökhan A.
Kadir Has Universitesi'nden kripto paralara giriş dersi. Online!

Koronavirüs etkisini çok fazla hissettiğimiz günler yaşıyoruz. Kimimiz evden işimizi yerine getirmek, kimimiz de çalışmak zorunda olduğumuz için işine gidip gelirken bir telaşın içerisindeyiz. Koronavirüsü çalışma hayatını öylesine etkiledi ki, artık iş yerlerinde gerçekleştirilen toplantılar yerini, bilgisayar üzerinden kamera ile yapılan görütüntülü toplantılara bıraktı. Eğitim faaliyetleri de benzeri bir çalışma kalıba sokuldu. Şimdi çoğu öğrenci öğretmenleriyle internet üzerinden buluşuyor. Dersler online olarak yapılıyor. Bir anlamda böyle zor zamanlarda teknolojinin nimetlerinden fazlasıyla istifade ediliyor.

Kripto Paralara Giriş Dersi Kripto para dünyasında da şimdilerde benzer bir faaliyet yürütülüyor. Bir çok konferansın iptaline sebep olan virüs alanın öncülerini internet üzerinden buluşturuyor. Kadir Has Üniversite’sinde İsmail Hakkı Polat Hocamızın verdiği Kripto Paralara Giriş dersi bu hafta özel bir konukla yoluna devam ediyor. Dersin konuğu Cornell Üniversitesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Avalabs’ın da kurucusu olan Prof. Dr. Emin Gün Sirer. Ders etkinliği ile ilgili olarak İsmail Hakkı Polat Hoca aktivitenin herkese açık olduğunu belirterek dersin Cuma günü Zoom üzerinden verileceğini ifade ediyor. 

Güncelleme: COVID19 nedeniyle online sürdürdüğümüz #KriptoparalaraGiriş dersi bu hafta herkese açık. @Cornell Öğr. Üyesi ve @avalabsofficial kurucusu @el33th4xor 'un konuk olacağı ve Yeni Nesil Kriptoparalar'ı konuşacağımız derse hepinizi bekleriz. Cuma 14:30 Zoom us04web.zoom.us/j/358587281

Yorumlar (0)