Genel Yayın Yönetmeni   
Kerem Kalem
(kerem@parapolitik.com)    
                                                                                                         
Editörler
Fikret Cevher
Gurur Kaya
Doğan Köseli
Hatice Miraç
(editor@parapolitik.com)  
Reklam
iletisim@parapolitik.com
Bilgi 
iletisim@parapolitik.com
Hukuk Birimi
Av. Serdar Binici - İstanbul Barosu (hukuk@parapolitik.com)
ÜNVAN
Parapolitik Medya. Topçular mah. Osmangazi cad. Axis Ofis b1 blok. kat5. no.100 Eyüp Sultan - İstanbul
TİCARİ SİCİL NO. 249680 TÜM HAKLARI SAKLIDIR 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Parapolitik.com’da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Parapolitik.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, baskanhaber.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Parapolitik.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Parapolitik.com’a aittir.

Parapolitik.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar baskanhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz, harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Parapolitik.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.