Peynir, süt, salça, ayçiçek yağı ve çayda büyük indirim Migros marketlerinde yapıldı. 20 TL birden fiyatı düşen ürünleri almak isteyen vatandaşlar marketin şubelerinin önünde büyük kuyruklar oluşmasına neden oldu. İndirimler yalnız bu ürünlerle de sınırlı kalmadı.

Saç bakım ürünlerinden diş fırçalarına ve macunlarına kadar kişisel bakım ürünlerinde de pek çok indirim mevcut. Migros markette bulunan bazı ürünlere yüzde 50, bazı ürünlere yüzde 7, bazılarına ise yüzde 14 oranında indirim uygulandı. İndirimleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

MİGROS’TA İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE NE VAR?

Migros Sanal Market uygulaması ile online  bir şekilde alışverişinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yorulmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Migros indirimleri düzenli olarak her hafta farklı ürünlerde uygulanıyor. İndirimleri takip ettiğiniz takdirde yüzde 50’ye varan indirimlerden siz de yararlanabilirsiniz.

İndirimin en çok yapıldığı ürünler arasında, un, yağ, pirinç ve makarna başı çekiyor. Diğer yandan Migros marketin kendi ürettiği ürünlerde de pek çok indirim mevcut. İndirimli ürünlerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız Migroskop üzerinden karşılaştırma yapıp indirimli ürünleri takip edebilirsiniz.

PEYNİR VE SÜTTE BÜYÜK İNDİRİM

Migros’un sunduğu indirimli ürünler şu şekilde:

·         4 Litre Yudum Ayçiçek Yağı Teneke 163,90 TL’den 141,50 TL’ye düştü

·         Tat Domates Salçası 39,90 TL

·         Efor Çamlıca Siyah Çay 54,90 TL

·         Pınar Laktozsuz Süt 20,90 TL

·         500 gr Tahsildaroğlu Classic İnek Beyaz Peynir 85,90 TL

·         100’lü Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak Poşet Çay 63,12 TL

·         20’li Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak Poşet Çay 19,92 TL

·         Doğadan Earl Gray poşet çay 25’li 24,72

·         Doğadan Geleneksel Karadeniz Bardak Poşet Çay 19,92 TL ile raflarda yerini aldı.