Sıfır kilometre SUV araca 470 bin TL’ye sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Görüntüsüyle ve işlevleriyle oldukça revaçta olan bu araç muazzam bir işçiliğe de sahip. B-SUV sınıfında yer alan aracın fiyatları ise geçtiğimiz günlerde güncellendi. 3 paket halinde satışta olan birbirinden karlı ister kullanmalık ister yatırımlık araçlar. İşte detaylar…

Araç sahipleri aracın ilk fiyatını 500 bin TL olarak başlattı. Kulağa pahalı gelse bile Türkiye’de son dönemde bu özelliklere sahip araç satışı bile bulunmuyor. İkinci el araç piyasasında yaşanan durgunluğu hareketlendirecek bu teklif ise görenleri şaşkına çeviriyor. 

İŞTE ARACIN ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Hibrit bir model olarak karşımıza çıkan 1.4 MPI atmosferik motora sahip bu araçta 3 farklı motor seçeneği bulunuyor. Son yıllarda elektrikli araçların piyasaya çıkmasıyla hibrit özellikli araçlar da oldukça dikkat çekiyor. Benzinle beraber elektrikli bir şekilde çalışması hızlı bir şekilde çalışması açısından kritik öneme sahip. 
Birüst modelinde ise hafif hibrit özelliği olan 1.0 T-GDI motoru bulunuyor. Son olarak iMT6 motoru olan 1,4 MPI manuel vitese sahip Jump paketinin fiyatı oldukça makul fiyattan satışa sunuluyor. Alıcılarını 470 bin TL’den bekleyen araca rağbet oldukça fazla. 
Aynı pakette yer alan otomatik vitesli araç ise 500 bin TL’nin üstünde yer alıyor. Style paketi olarak isimlendirilen pakette yer alan araç ise 1.4 motor otomatik vitesle 520 bin TL’den alıcıların karşısına çıkarılıyor.
Elite paketinde yer alan 1,4 motorluk aracın ise başlangıç fiyatı 540 bin TL olarak belirlendi. Hafif Hibrit 1.0 T-GDI Style araç ise 570 bin TL’den alıcılarını bekliyor.