Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde ayçiçek yağında büyük indirim yapıldı? Ayçiçek yapı ne kadar sorusu vatandaşlar tarafından aratılıyor. İşte detaylar...

Tarım Kredi Market'te Ayçiçek Yağı İndirimlerinde Son Şans! Son başvuru tarihi 30 Kasım! Tarım Kredi Market kasım ayı indirimlerinde en çok ilgi gören ürün ayçiçek yağı oldu. 30 Kasım'a kadar geçerli ayçiçek yağı indirimlerini kaçırmayın...

Tarım kredisi piyasasında, bakkaliyeden temel ihtiyaç maddelerine kadar pek çok ürün için devasa Kasım indirimleri başladı. İki haftalık indirimli ürünleri piyasaya süren market, Kasım ayı sonuna kadar sürecek bir kampanya duyurdu.

Altın beş ayın zirvesini gördü! Altın beş ayın zirvesini gördü!

Tarım Kredi pazarında yeni bir kampanyada ayçiçek yağı indirimleri ön plana çıkıyor. Ayçiçek yağını rakiplerinden daha ucuza rafa kaldıran bir pazar müşterilerini beklemektedir.

Tarım Kredi Piyasası'nın Kasım ayı son fırsatı kapsamında 15-30 Kasım tarihleri ​​arasında avantajlı fiyatlar öne çıkacak. Bu kapsamda litresi TK Anadolu Ayçiçek Yağı 34,90 TL'den satışa sunuldu.

KAMPANYA 30 KASIM'A KADAR GEÇERLİ

Çiftlik Kredi Market, büyük kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada, kampanyanın 30 Kasım'da sona ereceğini belirterek, "Çiftçilik Kredi Kooperatifler Market'te temel ihtiyaç maddelerinde büyük indirimler başladı! 30.."