Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu duyuru ile krediye ihtiyacı olanları sevindirdi. TC kimlik numarasına göre 21 yaşın üstünde olan vatandaşlara başvurmaları halinde 50 bin TL’lik 3 ay ertelemeli 36 aya kadar vadesi olan ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı.

En yakın Yapı Kredi Bankası şubesi üzerinden yapacağınız başvuruyu ayrıca cep telefonlarınızdan atacağınız SMS ile de yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yaptığınız takdirde, kredi alma politikasına uygun bir profiliniz varsa aynı gün içinde kredinizi alabileceksiniz.

SMS ile başvuruda bulunurken Yapı Kredi Bankası’nın kendi kredi puanına göre değerlendirdiğini, kimlik numaranıza göre sorgulama yaptığını, faiz oranlarını ve etkinliklerini banka prosedürlerinin belirlediğini unutmayın.

TEK TIKLA KREDİ ALMAK MÜMKÜN

SMS ile yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylandığında aynı gün içinde krediniz hesabınıza yatacak. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bu avantajlı kredi fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, hızlı bir şekilde şubeye gitmeden TC kimlik numaranızla SMS üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzda bulunan mesaj kısmından kendi TC kimlik numaranızı, aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak ve doğum tarihinizi gün, ay, yıl şeklinde yazarak 4411’e gönderirseniz, Yapı Kredi Bankası’na ihtiyaç kredisi başvurunuzu SMS ile yapmış olacaksınız.

Yaptığınız başvurular doğrultusunda nakit ihtiyacı olan bütün bireyler bankasının belirlediği protokollere uygunsa kredisini nakit bir şekilde aynı gün bankadan alabilir. Şubeye gidip başvuru yaparken ise kimlikle ve gelir belgeleriniz ile kredi başvurusunda bulunup anında kredi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.